עוגות יפות – כל כך יפות שבא לבכות

דמיינו לעצמכם פסל מיוחד בצורה של זר פרחים, מתנה ארוזה, שדה פורח או כל דבר אחר. אתם מביטים בסל בהשתאות, מודעים לעשות פריטים קטנים ממנו הוא מורכב, לצבעים היפים, ההקפדה על כל אלמנט, לשלמות. עכשיו דמיינו כי אותו הפסל שראיתים הוא בכלל עוגה! עוגות יפות- רק אמן רגיש יכול להגיע לתוצאות שכאלו.

 

 עוגות יפות לכל מטרה

עוגה. מילה קצרה שמכילה בתוכה כל כך הרבה אלמנטים, החל בקמח ובביצים וכלה בעיצוב מטריף חושים. עוגות היו מאז ומתמיד מושא תאוותם של רבים, אולם עד היום רק מעטים מצליחים להגיע לדרגת שלמות באפייה, כזו שברגע שטעמתם מהעוגה היא תיחקק בזכרונכם לעד, וכל החיים תחפשו אחרי הטעם הזה, והתחושות שהציפו אתכם כבר בביס הראשון. עוגות מעוצבות הן פרי פיתוח של העשור האחרון, כשרבים הפנימו והבינו עד כמה מוסיפה עוגה כזו לכל אירוע ולכל מצב.

עוגות יפות אלו הן עוגות מיוחדות, הן בטעמן והן בתכנון והעיצוב שלהן, שהוא ייחודי, אחר ומקורי ומשתנה בהתאם להזמנה, לאופי האירוע וטעמם של המזמינים אותן. הן יכולות להיות עוגות מבצק סוכר שישמשו כעוגת יום הולדת, עם עיצוב מיוחד המתאים לאופיו וטעמו של בעל השמחה, עוגת קומות מלכותית ומפוארת לטקס חתונה או אירוע רשמי וחגיגי כל שהוא, עוגות חתונה מקוריות, מרגשות, רומנטיות ומושלמות, ועוד. עוגות יפות אלו הן בראש ובראשונה עוגות טעימות. ויפות עד דמעות ממש.

פסלים של עוגות יפות

לא לחינם משתמשים במונח עיצוב עוגות או פיסול עוגות מאחר וזוהי עבודה יצירתית ואמנותית לכל דבר. גם אם אתם הקונדיטורים הטובים ביותר, עדיין אין הבטחה לכך שתצליחו לעצב את העוגה לצורה של זר פרחים, צורת חתן וכלה, מפל של פירות, להוסיף אלמנטים עדינים ושבריריים או לייצר משהו אחר, שמספר סיפור ושיש לו אמירה. וגם אם יש לכם היכולת להפוך כל עוגה לחגיגה של מראות ועיצובים, עדיין אין הדבר אומר שהטעמים יעמדו בקנה אחד עם המראה. ויש כאלו, בודדים, שהיכולת שלהם, האומץ, המקוריות לצד הבנת העיצוב, הטכניקות והשימוש בכלים הנכונים, יביאו אותם לכדי יצירת עוגות יפות מחד וטעימות מאד מאידך.

כמו סטודיו ארטקייק שלא לחינם נקרא סטודיו, בשל היכולת שלו להפיק משהו אחר, שונה, מקורי ורענן, ייחודי וטעים להפליא.
אם אתם רוצים לצבוע את האירוע שלכם, בין אם המדובר הוא ביום הולדת, מסיבת רווקות, פרישה מהעבודה או יום נישואים של ההורים שלכם, ואתם רוצים מזכרת אמיתית שתשקף את המחשבה שלכם, את ההשקעה ואת שימת הלב שלכם למשהו שהוא אופייני אך ורק לחתני השמחה, תגלו שאפשר ליהנות ממבחר של עוגות מעוצבות ויפות לפי הזמנה ולפי הטעם שלכם, ותדעו שהוספתם לאירוע את הצבע, היופי והרגש, שלא לדבר על הטעם, כל זאת בצורת עוגות יפות, ייחודיות ומקוריות, מפוסלות בטוב טעם, ועם הרבה מאד טעם של עוד.

Leave a Reply