עוגות למסיבת רווקות – טעמים שמחים

מסיבת רווקות היא ללא ספק אחד האירועים השמחים ביותר שישנם מתוך מכלול האירועים והשמחות הפוקדים אותנו במהלך חיינו: מה יכול להיות יותר משוחרר, מגוון ושמח מאשר קבוצת חברות טובות המתאחדות יחד, ולא סתם מתאחדות יחד אלא לשמוח ולשמח את חברתן הכלה ערב חתונתה? ללא עכבות, בין בנות, משוחררות מגינונים ומבוכות, נהנות מהערב ומחפשות דרכים לשמח את כלת השמחה. אז יש תאריך ומקום, יש גם קונספט שבחרתן לערב וגם על הכיבוד ושהשתייה חשבתן. ומה עם עוגות למסיבת רווקות? כאן תגלו שהשמיים הם הגבול, ואם אתם רוצות לשלב טעמים מקסימים, יופי בלתי נתפס וקריצה שובבה והומוריסטית- זה המקום לבטא כל זאת באמצעות עוגות מעוצבות כיד הדמיון הטובה עליכן, ובכל עם, צורה ומראה שתבחרו.

עוגות למסיבת רווקות – עכשיו מתחילה החגיגה

מהן עוגות למסיבת רווקות? אלו עוגות מיוחדות, ממש כמו כל עוגה מעוצבת שנועדה לכל שמחה כמו יום הולדת, עוגות חתונה, יום נישואים וכדומה. אולם, מאחר ובמסיבת רווקות יש אווירה שהיא אחרת, משוחררת ושונה, מושם כאן גם דגש רב על עיצוב שהוא מוקפד אך גם שובב ומשוחרר. סמלים ארוטיים, פאליים, עיצוב בצורת חפץ מצחיק הקשור לכלה, אולי לבעלה לעתיד, הכל בהומור, בחן רב ובעיצוב שלא ניתן להישאר אדישים אליו, גם לציניקניות שבחבורה.
עוגות למסיבת רווקות הן לרוב השיא במסיבה כולה. הן צבעוניות, מושכות את העין, נראות כמו פסל סביבתי יותר מאשר עוגה, והטעמים מפעילים כל בלוטה בפה, עד שלא נותר פירור. הכנה של עוגות כאלו היא לאחר שמתקבלת הזמנה ואפיון של העוגה המבוקשת. כאן מתחיל שלב התכנון וההכנה אשר מתבצעת בשלבים. ראשית נאפית עוגה העשויה אך ורק מחומרי גלם משובחים, טריים ואקסקלוסיביים, עם איכות ללא פשרות. בין אם השוקולד המעולה, פירות העונה היפים והטובים ביותר, האגוזים, הקרם או כל אלמנט אחר הנמצא בעוגה לאחר הכנת העוגה מתחיל שלב העיצוב. זהו שלב שרק ידיים אמונות, מנוסות ועם הרבה אהבה לתחום, יחד עם טכניקות מקצועיות שנרכשות, בין אם באמצעות לימודים, בין עם נסיון של שנים, יכולות לבצע. לעתים שטח העוגה דורש דיוק מירבי לעיצוב מושלם ומוקפד, לעתים יש צורך ממש לפסל בעוגה כדי להגיע לצורה או האלמנט המבוקשים. לעתים יש עבודה בבצק סוכר, שרק עם נסיון הוא מצליח לקבל את הצורה, העובי והמרקם הרצויים, ולבסוף הקישוט.

עוגה למסיבת רווקות – אמנות מרהיבה

בארטקייק מכינים עוגות למסיבת רווקות קודם כל באהבה. בנוסף יש את המקצועיות, הייחוד והאיכות המאפיינים כל עוגה, ולכל מטרה ואירוע. כל העוגות היוצאות מאיתנו הן לא פחות ממושלמות, עם הקפדה על הקישוט הזעיר ביותר, הצבעים היפים ביותר וכמובן העיצוב המעניין והמהנה ביותר.
יש לכן מסיבת רווקות באופק? אנחנו כאן נעזור לכן להפוך אותה למשהו ייחודי ביותר, עם עוגה שונה, טעימה, מוקפדת ומרהיבה שלא תישכח לזמן רב. קיימת גם אפשרות להעברת סדנה ייחודית במהלך מסיבת הרווקות, ויצירת הקישוטים לעוגה ביחד, כאשר יחד עם יצירת האלמנטים העיצוביים, נוצרים בעצם גם זכרונות מחברים ומחבקים.

1 Comment
  1. שלום
    אני מעוניינת בעוגה למסיבת רווקות, שתיערך במאי
    אשמח אם תיצרו איתי קשר
    0503600399

Leave a Reply