עוגת חתונה מעוצבת, כי כולם נהנים ממנה…

עוגת חתונה היא חלק חשוב מערב החתונה, זהו משהו שכולם יזכרו עוד הרבה מאוד זמן גם אחרי שהחתונה תגמר. עוגת חתונה תופיע בתמונות, בווידאו וכמובן בזיכרון הקולקטיבי על ידי החושים: הטעם… הריח… המרקם. בדיוק מסיבה זו כדאי להקדיש קצת זמן ולחשוב על עוגות מעוצבות ומהן לבחור את המושלמת לחתונה שלכם.

מומלץ מאוד להזמין עוגות חתונה זמן רב ככל שניתן לפני החתונה: חצי שנה לפני לפחות, וזה נכון במיוחד אם אתם כבר יודעים איזו עוגה אתם רוצים לערב המיוחד, איזה עיצוב ומה יהיה טעמה.  אנו ממליצים מאוד להתקשר עם קונדיטורים כמה שיותר מוקדם כדי שהעוגה תהיה מוכנה ותוכלו להתרכז בארגון והפקה של פרטים אחרים לערב החתונה. עכשיו שיש לכם בראש את דמות העוגה, תוכלו להתקדם עוד שלב..השלב שבו יש לקחת בחשבון עוד פרטים חשובים שקשורים בקשר הדוק לעוגה.

מועד החתונה ומיקומה

מועד החתונה, התאריך והמיקום שלה חשובים לא פחות כאשר ניגשים למלאכת בחירת העוגה. לדוגמה אם אתם עומדים לערוך חתונה בקיץ, בחוץ במזג אוויר חם, אז כדאי מאוד להימנע, למשל, מעוגות גלידה. כדאי מאוד לשאול את הקונדיטור ולהתייעץ איתו או איתה ולברר איזו עוגה מתאימה למיקום ולעונת השנה שבה אתם מתחתנים.

עוגות מעוצבות לחתונה

עוגות מעוצבות לחתונה יכולות ללבוש צורות רבות: עוגת פירות, מרציפן, שוקולד לבן, עוגת ספוג, שוקולד חלב, עוגת בצק סוכר, עם ציפוי או ללא, עגולה, עוגת קומות, מרובעת, אליפטית ועוד.

עוגת החתונה שלכם צריכה להיות אינדיווידואלית, אישית וכזו שאין שנייה לה. היא צריכה להיות התרגום המושלם לדמיון שלכם. עוגת חתונה צריכה לעלות בקנה אחד עם הקונספט של החתונה עצמה מבחינת העיצוב שלה ולהוות שיקוף לרעיונות הייחודיים שלכם, החתן והכלה. כאשר מדובר בעיצוב של עוגות חתונה – אין גבול למה שניתן לעצב, אבל כאמור אם יש לכם רעיון מיוחד לחתונה, איזה קונספט ייחודי, אז הכי טוב יהיה להתאים את עיצוב העוגה לנושא ולאווירה. כך למשל, אם הולכת להיות לכם חתונה צבעונית, אז שגם העוגה תהיה צבעונית, אם החתונה היא לבנה, אז שהעוגה תהיה לבנה אף היא.

עוגת חתונה מעוצבת - ארט קייק

עוגת חתונה מעוצבת – ארט קייק

Leave a Reply