עוגת קומות – מטפסים למעלה בטעמים וצבעים

אם יש משהו שבאמת מותיר רושם עז ביותר וממלא כל אירוע בנוכחות שלו, זו לא אחרת מאשר עוגת קומות. מדובר בפאר היצירה, בהכנה שמשולבים בה תכנון, שילוב והרכבת החלקים בצורה הנדסית ממש, יצירת איזון ושיווי משקל, המזכירים פיסול של ממש, פסל יפהפה, טעים, מיוחד ומרגש מאין כמותו.
פאר היצירה

עוגות קומות הן ברוב המקרים עוגות חתונה. אלו הן עוגות מיוחדות, שניתנת להן שימת לב מיוחדת, עם המון הדגשים על כל אלמנט ופרט, כיאה וכראוי לאירוע המרגש. המסורת היא לכבד את האורחים בפרוסת עוגה מעוגת החתונה, ובהתאם לאירוע שהוא מפואר, מלכותי ומיוחד, כך גם העוגות. עוגות קומות הן עוגות מעוצבות להפליא, כאשר העיצוב שלהן דורש לא רק יכולת פנומנלית של אפיית עוגות טעימות, אשר עשויות ממיטב הרכיבים האיכותיים, הטריים והייחודיים שמציע הסטודיו, אלא גם תכנון מוקפד, עיצוב ברמה הגבוהה ביותר, תו שימוש בדמיון, ביצירתיות ובטכניקות מיוחדות שיאפשרו הכנת עוגות יפיפיות אלו. מדובר מעוגות שיכולות להיות עשויות ממגוון חומרים ואלמנטים, כמו למשל עוגות מבצק סוכר או אחרות. המורכבות של עוגת קומות היא בהרכבה שלה, כך שייווצר איזון מושלם, העוגה תישאר יציבה ועמידה, גם אם מזיזים אותה, ובמיוחד כאשר פורסים ממנה פרוסות. כאן נכנסות לפעולה טכניקות מיוחדות של גיבוש העוגה לפסל יציב ומרשים, כמובן שטעים ומרגש.

עוגת קומות בלי מעלית

אי אפשר להתעלם או להשאר אדישים למראה עוגת קומות. העיצובים הם פשוט מרשימים והגובה, עם החיבור בין קומות העוגה הוא פשוט מרשים ועוצר נשימה. מבחר העיצובים של עוגות טעימות אלו הוא בלתי נדלה אם אכן המדובר הוא בעוגה לחתונה, ניתן להזמין עוגות בשלל טעמים מיוחדים, איכותיים ונימוחים ובעיצובים מרגשים עד דמעות, ביניהם עוגות קלאסיות שבראשן חתן וכלה, אחרות עם מפל שוצף וגועש עשוי פרחים אכילים, אם אלו הן עוגות מבצק סוכר, ולעתים פרחים אמיתיים שאך זה נקטפו, עוגות בצורת מתנה, עוגות עם מראה ועיצוב נוסטלגי ורומנטי להפליא, מודרניות, קלאסיות ומה לא. באמת כאן השמים הם הגבול.
עוגת קומות, בהיותה גבוהה ועשויה ,כשמה, מכמה קומות היא מאד בולטת. לכן אין מקום לטעויות או לשגיאות בהכנתה. כל פרט ופרט מוקפד ביותר, העיצוב מושלם וההתרגשות היא בשיאה.

עוגה עושים באהבה, או לא עושים בכלל

סטודיו ארטקייק יכול להיחשב לסטודיו לפיסול ולעיצוב לכל דבר כשהקונדיטורים האמנים הם הפסלים, וחומרי הגלם הם כלי הפיסול שלהם. כל עוגת קומו, עוגות לאירועים אחרים ועוגות מעוצבות בכלל, נעשות באהבה רבה, בהקפדה רבה ועם המון יצירתיות משולבת עם נסיון והבנת הטכניקות שיביאו ליצירה כל כך מיוחדת. אם אתם מחפשים עוגת קומות באמת אחרת, באמת שונה וכזו שתישאר בזכרון הן בשל טעמה המופלא והן בשל המראה המקסים שלה, אנחנו בהחלט הכתובת שלכם.

Leave a Reply