ערב החתונה שלך

עוגות חתונה

ערב החתונה שלהם.

האולם, אחד מהמקומות הטובים ביותר בארץ. גדול, מרווח, קלאסי.

שולחנות עם מפות לבנות פזורים בכל עבר, כמו רק מחכים שהאורחים כבר יגיעו ויתיישבו. סט כלים מהודר, מפיות אישיות תפורות ביד, כוסות יין גבוהות ומזמינות. במרכז כל שולחן כד קריסטל מסנוור ביופיו עם פרח סחלב בתוכו.

התאורה באולם עמומה אך זוהרת, על הקירות מוקרנות תמונות של הזוג. צילומי החתן-כלה מאותו היום.

היא זורחת בשמלתה הלבנה, הוא בחליפת כוכב הקולנוע שלו. ברקע רחוב סואן, אוטובוס עובר שנדחף לפריים. אישה מבוגרת עם חבילות שבדיוק עברה. והם במרכז. מאושרים. מחייכים. חתן וכלה.

בר גדול ורחב עומד בצד שמאל בפינה. בעל נוכחות אבל לא בצורה מעיקה. מטופח, מושקע. הגישה אליו קלה ונוחה ובעיקר מזמינה. עשרות בקבוקים עומדים במסדר, מחכים ומוכנים להימזג כבר לאורחים. עמדת הדי.ג'י גם היא כבר מוכנה. מכילה בתוכה את כל הציוד יקר הערך שבנמצא. ההצגה עומדת להתחיל. ערב כזה עוד לא היה. עבורם.

על האוכל הופקד קייטרינג מובחר. כל מנה כמו נוצרה במיוחד. ערב רב של טעמים שונים ומגוונים שאת כולם שוזר חוט שני הקושר את כולם יחדיו. המנות יפהפיות ומעוצבות. כל אחד מהן נראית כמו ציור מעורר תיאבון. עשרות מלצרים מתרוצצים באולם. כולם בתלבושת תואמת שחורה. מכינים את השטח לקראת פתיחת החגיגה.

וליד הכניסה, היא עומדת לה בשיא תפארתה. עוצרת נשימה אבל באותה מידה צנועה. מתרגשת מאוד מהמעמד. נחשפת שוב ושוב לקריאות ההתלהבות למראה יופייה, עדינותה והדרה. מלאת הוד ואצילות, חיננית כל כך. הבזקי פלשים מבזיקים שוב ושוב, אך לה לא אכפת. אור הזרקורים זה לא משהו שזר לה, היא רגילה. היא יודעת שבערב כזה אף אחד לא נותר אדיש כשהוא מביט בה.

בכל זאת…. היא עוגת חתונה.

מוזמנים לצפות בגלריית עוגות החתונה שלנו

Leave a Reply